Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře WIN & WIN reality s.r.o.
WIN & WIN reality s.r.o.
+420 725 949 455
info@winwinreality.cz
Pod pekárnami 152/5
Praha 9 - Vysočany
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 141 m², Babice
12 499 000 Kč
(88 645 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
141 m²
Prodej chaty 178 m², Mšeno - Romanov
5 600 000 Kč
(31 461 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
178 m²
Pronájem komerčního pozemku 600 m², Praha
50 Kč za m²/měsíc
(600 Kč za m²/rok)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
600 m²
Pronájem skladu 28 m², Praha
7 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
28 m²
Pronájem skladu 120 m², Praha
30 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
120 m²
Prodej rodinného domu 142 m², Horní Počaply
2 900 000 Kč
(20 423 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
142 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m², Úhonice
6 806 683 Kč
(11 344 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
600 m²
Pronájem bytu 3+1 67 m², Benátky nad Jizerou II
19 000 Kč za měsíc
(3 403 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+1 63 m², Praha - Michle
4 490 000 Kč
(71 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
63 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Úhonice
9 343 075 Kč
(10 678 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
1
2
3
4