Václav Jun
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 80 m², Čížkov
1 800 000 Kč
(22 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
80 m²
Prodej rodinného domu 240 m², Rejštejn
9 500 000 Kč
(39 583 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
240 m²
Prodej stavebního pozemku 2 375 m², Koloveč
2 619 000 Kč
(1 103 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 375 m²
Prodej rodinného domu 105 m², Petrovice
2 200 000 Kč
(20 952 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
105 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², Mířkov
3 300 000 Kč
(16 500 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
200 m²
Prodej chaty 34 m², Horšovský Týn
730 000 Kč
(21 471 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
34 m²
Prodej rodinného domu 123 m², Nýrsko
4 995 000 Kč
(40 610 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
123 m²
Prodej stavebního pozemku 5 000 m², Citice
1 750 000 Kč
(350 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
5 000 m²
Prodej rodinného domu 221 m², Otov
7 690 000 Kč
(34 796 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
221 m²
Prodej chaty 31 m², Horšovský Týn
795 000 Kč
(25 645 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
31 m²
1
2
3
4