Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Transparent reality
Transparent reality
+420 608 995 000
info@transparentreality.cz
Prosecká 524/26
Praha 8 - Libeň
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+1 85 m², Praha - Staré Město
20 472 Kč za měsíc
(2 890 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
85 m²
Pronájem bytu 3+kk 142 m², Praha - Staré Město
34 169 Kč za měsíc
(2 888 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
142 m²
Prodej specifické nemovitosti 50 m², Orlík nad Vltavou
1 899 000 Kč
(37 980 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
50 m²
Prodej chalupy 150 m², Jiřetín pod Jedlovou
4 999 000 Kč
(33 327 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
150 m²
Prodej vily 450 m², Novigrad, Chorvatsko
1 300 000 EUR
(2 889 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
450 m²
Prodej vily 400 m², Korčula, Chorvatsko
1 890 000 EUR
(4 725 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
400 m²
Prodej vily 273 m², Labin, Chorvatsko
1 250 000 EUR
(4 579 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
273 m²
Prodej vily 320 m², Podstrana, Split, Chorvatsko
2 399 000 EUR
(7 497 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
320 m²
Prodej vily 156 m², Opatija, Chorvatsko
1 600 000 EUR
(10 256 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
156 m²
Prodej vily 196 m², Supetar, Chorvatsko
1 500 000 EUR
(7 653 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
196 m²
1
2
3
4
5