Tomáš Jelínek
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 5 720 m², Vyskytná nad Jihlavou
8 800 000 Kč
(1 538 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
5 720 m²
Pronájem bytu 2+1 56 m², Jihlava
18 000 Kč za měsíc
(3 857 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
56 m²
Prodej rodinného domu 182 m², Nové Syrovice
3 185 000 Kč
(17 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
182 m²
Prodej louky 3 935 m², Klučov
2 150 000 Kč
(546 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
3 935 m²
Prodej chalupy 51 m², Čechtín
2 490 000 Kč
(48 824 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
51 m²
Prodej stavebního pozemku 1 251 m², Polná
5 500 000 Kč
(4 396 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 251 m²
Prodej stavebního pozemku 1 343 m², Zbinohy
2 315 950 Kč
(1 724 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 343 m²
Prodej stavebního pozemku 1 339 m², Zbinohy
2 309 350 Kč
(1 725 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 339 m²
Prodej stavebního pozemku 2 000 m², Zbinohy
3 421 000 Kč
(1 711 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 000 m²
Prodej rybníku 14 433 m², Vílanec
2 500 000 Kč
(173 Kč za m²)
Typ
rybník
Plocha
14 433 m²
1
2
3
4