Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře RK Realvize s.r.o.
RK Realvize s.r.o.
realvize@realvize.cz
Staroměstská 1504/1
České Budějovice 3
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+1 75 m², České Budějovice 2
rezervováno
Typ
byty 4+1
Plocha
75 m²
Pronájem bytu 2+kk 37 m², Český Krumlov - Plešivec
11 000 Kč za měsíc
(3 568 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Pronájem bytu 4+1 67 m², České Budějovice 3
19 000 Kč za měsíc
(3 403 Kč za m²/rok)
Typ
byty 4+1
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², České Budějovice 3
6 690 000 Kč
(101 364 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej rodinného domu 265 m², Roudné
9 990 000 Kč
(37 698 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
265 m²
Pronájem bytu 1+1 36 m², České Budějovice 2
10 000 Kč za měsíc
(3 333 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
36 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², České Budějovice 3
8 100 000 Kč
(106 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej garážového stání 14 m², České Budějovice 3
390 000 Kč
(27 857 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Prodej stavebního pozemku 1 203 m², Dubičné
4 990 000 Kč
(4 148 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 203 m²
Prodej chaty 45 m², Kamenný Újezd - Rančice
1 790 000 Kč
(39 778 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
45 m²
1
2
3
4
5