Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře REMACH Uherské Hradiště
REMACH Uherské Hradiště
+420 603 744 244
machacek@remach.cz
Palackého náměstí 175
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem bytu 4+kk 82 m², Uherské Hradiště
19 900 Kč za měsíc
(2 912 Kč za m²/rok)
Typ
byty 4+kk
Plocha
82 m²
Prodej rodinného domu 301 m², Tučapy
5 490 000 Kč
(18 239 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
301 m²
Prodej rodinného domu 159 m², Buchlovice
7 490 000 Kč
(47 107 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
159 m²
Prodej stavebního pozemku 1 359 m², Kudlovice
4 175 000 Kč
(3 072 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 359 m²
Prodej rodinného domu 65 m², Zlechov
1 490 000 Kč
(22 923 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
65 m²
Prodej rodinného domu 164 m², Újezdec
2 700 000 Kč
(16 463 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
164 m²
Pronájem bytu 2+kk 50 m², Uherské Hradiště
12 600 Kč za měsíc
(3 024 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej rodinného domu 60 m², Nemotice
1 199 900 Kč
(19 998 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
60 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 320 m², Buchlovice
14 900 000 Kč
(46 563 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
320 m²
Prodej garáže 23 m², Uherské Hradiště
895 000 Kč
(38 913 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
23 m²
1
2
3
4
5