Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Realityumore.com
Realityumore.com
info@realityumore.com
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 36 m², Cesarica, Chorvatsko
125 000 EUR
(3 472 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
36 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Žaborić, Chorvatsko
179 000 EUR
(4 366 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej rodinného domu 24 m², Bibinje, Chorvatsko
56 000 EUR
(2 333 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
24 m²
Prodej rodinného domu 75 m², Alicante, Španělsko
280 000 EUR
(3 733 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
75 m²
Prodej rodinného domu 95 m², Alicante, Španělsko
350 000 EUR
(3 684 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
95 m²
Prodej rodinného domu 190 m², Trpanj, Chorvatsko
770 000 EUR
(4 053 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
190 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Shëngjin, Albánie
109 330 EUR
(1 458 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Tale, Albánie
100 750 EUR
(1 550 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Tale, Albánie
79 825 EUR
(1 565 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej rodinného domu 80 m², Pag, Chorvatsko
170 000 EUR
(2 125 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
80 m²
3
4
5
6
7