Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Realityumore.com
Realityumore.com
info@realityumore.com
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 44 m², Šibenik, Chorvatsko
139 000 EUR
(3 159 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 3+kk 59 m², Zečevo Rogozničko, Chorvatsko
250 000 EUR
(4 237 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
59 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Chioggia, Itálie
105 000 EUR
(2 333 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Shëngjin, Albánie
90 335 EUR
(1 457 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Arbanija, Chorvatsko
229 233 EUR
(4 325 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Trogir, Chorvatsko
163 647 EUR
(4 423 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Trogir, Chorvatsko
312 610 EUR
(4 342 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 3+kk 50 m², Vir, Chorvatsko
169 000 EUR
(3 380 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
50 m²
Prodej vily 240 m², Cesarica, Chorvatsko
950 000 EUR
(3 958 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
240 m²
Prodej bytu 3+kk 54 m², Medulin, Chorvatsko
188 000 EUR
(3 481 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
54 m²
1
2
3
4
5