Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Realityumore.com
Realityumore.com
info@realityumore.com
Kaprova 42/14
Praha 1 - Staré Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 922 m², Mnichovice
4 700 000 Kč
(5 098 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
922 m²
Prodej rodinného domu 54 m², Omišalj, Chorvatsko
176 000 EUR
(3 259 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
54 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Marčana, Chorvatsko
198 000 EUR
(6 188 EUR za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej vily 250 m², Stanići, Chorvatsko
1 150 000 EUR
(4 600 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
250 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Prizna, Chorvatsko
163 000 EUR
(3 881 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Pag, Chorvatsko
220 000 EUR
(2 821 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pag, Chorvatsko
180 000 EUR
(3 333 EUR za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 3+kk 33 m², Vir, Chorvatsko
179 000 EUR
(5 424 EUR za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
33 m²
Prodej rodinného domu 24 m², Grebaštica, Chorvatsko
56 000 EUR
(2 333 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
24 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Stanići, Chorvatsko
1 150 000 EUR
(4 600 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
250 m²
1
2
3
4
5