Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Prodej vícegeneračního domu 200 m², Letiny
11 500 000 Kč
(57 500 Kč za m²)
Typ
vícegenerační dům
Plocha
200 m²
Prodej bytu 3+kk 151 m², Praha-Suchdol
14 200 000 Kč
(94 040 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
151 m²
Prodej bytu 2+1 59 m², Ostrava
4 290 000 Kč
(72 712 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
59 m²
Prodej komerční nemovitosti 471 m², Dolce
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
471 m²
Pronájem bytu 2+kk 59 m², Kolín
14 500 Kč za měsíc
(2 949 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Pronájem bytu 2+kk 46 m², Kolín
13 500 Kč za měsíc
(3 522 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+1 63 m², Bojkovice
3 999 990 Kč
(63 492 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
63 m²
Pronájem bytu 3+kk 91 m², Světlá nad Sázavou
15 000 Kč za měsíc
(1 978 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
91 m²
Pronájem bytu 3+kk 121 m², Světlá nad Sázavou
15 000 Kč za měsíc
(1 488 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
121 m²
Prodej bytu 1+1 24 m², Praha 10
3 300 000 Kč
(137 500 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
24 m²
1
2
3
4
5