Praha
    +420 731 616 155
    info@jaros-partners.cz
     
    Rejskova 2168/12
    Praha 2 - Vinohrady

Řadit podle:
    Prodej apartmánu 80 m², Strážné

    Prodej apartmánu 80 m², Strážné

    12 490 000 Kč (156 125 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 80 m²
    Prodej apartmánu 94 m², Strážné

    Prodej apartmánu 94 m², Strážné

    14 990 000 Kč (159 468 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 94 m²
    Prodej bytu 3+kk 101 m², Strážné

    Prodej bytu 3+kk 101 m², Strážné

    15 990 000 Kč (158 317 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 101 m²
    Prodej apartmánu 101 m², Strážné

    Prodej apartmánu 101 m², Strážné

    15 990 000 Kč (158 317 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 101 m²
    Prodej bytu 3+kk 92 m², Bedřichov

    Prodej bytu 3+kk 92 m², Bedřichov

    13 990 000 Kč (152 065 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 92 m²
    Prodej bytu 3+kk 60 m², Bedřichov

    Prodej bytu 3+kk 60 m², Bedřichov

    8 990 000 Kč (149 833 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 60 m²
    Prodej bytu 2+kk 60 m², Strážné

    Prodej bytu 2+kk 60 m², Strážné

    8 990 000 Kč (149 833 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 60 m²
    Prodej bytu 3+kk 80 m², Strážné

    Prodej bytu 3+kk 80 m², Strážné

    12 490 000 Kč (156 125 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 80 m²
    Prodej bytu 3+kk 94 m², Strážné

    Prodej bytu 3+kk 94 m², Strážné

    14 990 000 Kč (159 468 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 94 m²
    Prodej bytu 3+kk 121 m², Bedřichov

    Prodej bytu 3+kk 121 m², Bedřichov

    info v RK
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 121 m²

    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9