Praha
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Rejskova 2168/12
Praha 2 - Vinohrady
3+kk
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 120 m², Kamenné Žehrovice
12 490 000 Kč
(104 083 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Prodej chaty 65 m², Děkov
2 350 000 Kč
(36 154 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
65 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Praha - Prosek
7 990 000 Kč
(145 273 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej stavebního pozemku 850 m², Třebichovice
4 490 000 Kč
(5 282 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
850 m²
Prodej stavebního pozemku 868 m², Statenice
8 100 000 Kč
(9 332 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
868 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Jedomělice
9 190 000 Kč
(61 267 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej stavebního pozemku 3 412 m², Žandov - Radeč
3 699 000 Kč
(1 084 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 412 m²
Prodej bytu 2+1 77 m², Ostrov
3 890 000 Kč
(50 519 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
77 m²
Prodej rodinného domu 167 m², Červené Pečky - Bořetice
15 900 000 Kč
(95 210 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
167 m²
Prodej zemědělské usedlosti 167 m², Červené Pečky - Bořetice
15 900 000 Kč
(95 210 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
167 m²
3
4
5
6
7