Praha
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Rejskova 2168/12
Praha 2 - Vinohrady
3+kk
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 553 m², Smržovka
9 990 000 Kč
(18 065 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
553 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha - Kobylisy
6 990 000 Kč
(148 723 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Kladno
11 990 000 Kč
(74 938 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej rodinného domu 178 m², Svitavy
7 990 000 Kč
(44 888 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
178 m²
Prodej rodinného domu 186 m², Svitavy
7 490 000 Kč
(40 269 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
186 m²
Prodej rodinného domu 187 m², Svitavy
6 490 000 Kč
(34 706 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
187 m²
Prodej stavebního pozemku 1 115 m², Žandov - Radeč
1 399 000 Kč
(1 255 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 115 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Unhošť
4 590 000 Kč
(99 783 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej chaty 30 m², Kladno
2 600 000 Kč
(86 667 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 2+kk 40 m², Hořovice
14 900 Kč za měsíc
(4 470 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
2
3
4
5
6