Praha
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Rejskova 2168/12
Praha 2 - Vinohrady
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej chaty 32 m², Kladno - Kročehlavy
2 690 000 Kč
(84 063 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
32 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Pardubice - Polabiny
4 799 000 Kč
(92 288 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej stavebního pozemku 1 266 m², Dubno
3 399 990 Kč
(2 686 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 266 m²
Prodej rodinného domu 553 m², Smržovka
9 990 000 Kč
(18 065 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
553 m²
Prodej obchodního prostoru 553 m², Smržovka
9 990 000 Kč
(18 065 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
553 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha - Kobylisy
6 990 000 Kč
(148 723 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Kladno
11 990 000 Kč
(74 938 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej rodinného domu 178 m², Svitavy
7 990 000 Kč
(44 888 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
178 m²
Prodej rodinného domu 186 m², Svitavy
7 490 000 Kč
(40 269 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
186 m²
Prodej rodinného domu 187 m², Svitavy
6 490 000 Kč
(34 706 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
187 m²
1
2
3
4
5