Praha
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Rejskova 2168/12
Praha 2 - Vinohrady
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno
9 398 362 Kč
(98 930 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Prodej rodinného domu 141 m², Zadní Třebaň
rezervováno
Typ
rodinné domy
Plocha
141 m²
Pronájem bytu 2+kk 43 m², Praha - Kobylisy
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej rodinného domu 125 m², Brněnec - Moravská Chrastová
rezervováno
Typ
rodinné domy
Plocha
125 m²
Prodej rodinného domu 117 m², Mladá Boleslav III
6 890 000 Kč
(58 889 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
117 m²
Prodej stavebního pozemku 829 m², Košátky
3 590 000 Kč
(4 331 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
829 m²
Pronájem bytu 1+kk 28 m², Ostravice
11 500 Kč za měsíc
(4 929 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
Prodej stavebního pozemku 352 m², Praha-Troja
18 000 000 Kč
(51 136 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
352 m²
Prodej rodinného domu 83 m², Praha - Záběhlice
12 500 000 Kč
(150 602 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
83 m²
Prodej stavebního pozemku 16 910 m², Tachlovice
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
16 910 m²
1
2
3
4
5