Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
+420 702 182 482
info@pegasreal.cz
Vinohrady 793/43
1+kk
1+1
2+kk
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 68 m², Brno - Černá Pole
25 341 Kč za měsíc
(4 472 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
68 m²
Pronájem kanceláře 31 m², Brno - Černá Pole
11 203 Kč za měsíc
(4 337 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
31 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Trnitá
5 399 000 Kč
(179 967 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Brno - Trnitá
5 299 000 Kč
(151 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej stavebního pozemku 766 m², Milovice
4 029 900 Kč
(5 261 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
766 m²
Prodej stavebního pozemku 850 m², Brno - Chrlice
8 999 000 Kč
(10 587 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
850 m²
Prodej stavebního pozemku 1 807 m², Brno - Chrlice
19 000 000 Kč
(10 515 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 807 m²
Prodej stavebního pozemku 957 m², Brno - Chrlice
9 999 000 Kč
(10 448 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
957 m²
Prodej vinného sklepa 135 m², Josefov
6 000 000 Kč
(44 444 Kč za m²)
Typ
vinný sklep
Plocha
135 m²
Prodej pole 70 028 m², Moravany
1 167 110 Kč
(17 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
70 028 m²
2
3
4
5
6