Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
+420 702 182 482
info@pegasreal.cz
Vinohrady 793/43
1+kk
1+1
2+kk
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Jedovnice
5 500 000 Kč
(5 456 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 008 m²
Pronájem garáže 18 m², Brno
3 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej rodinného domu 130 m², Radkov
9 500 000 Kč
(73 077 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
130 m²
Prodej vinného sklepa 64 m², Starovice
2 690 000 Kč
(42 031 Kč za m²)
Typ
vinný sklep
Plocha
64 m²
Pronájem garážového stání 15 m², Brno
1 650 Kč za měsíc
(1 320 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
15 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Přítluky
7 699 000 Kč
(91 655 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Přítluky
8 999 000 Kč
(105 871 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m², Kořenec
6 490 000 Kč
(57 946 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Prodej činžovního domu 4 963 m², Rožnov pod Radhoštěm
55 000 000 Kč
(11 082 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
4 963 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², Ruda - Lhotka
14 900 000 Kč
(42 571 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
350 m²
1
2
3
4
5