Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
+420 702 182 482
info@pegasreal.cz
Vinohrady 793/43
1+kk
1+1
2+kk
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 13 m², Brno - Černá Pole
12 000 Kč za měsíc
(11 077 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
13 m²
Pronájem bytu 2+kk 60 m², Šlapanice
23 900 Kč za měsíc
(4 780 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², Ruda - Lhotka
14 900 000 Kč
(42 571 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
350 m²
Prodej vily 107 m², Kapellen, Rakousko
6 650 000 Kč
(62 150 Kč za m²)
Typ
vila
Plocha
107 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Přítluky
7 699 000 Kč
(91 655 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Přítluky
8 999 000 Kč
(105 871 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m², Kořenec
6 490 000 Kč
(57 946 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Pronájem garážového stání 14 m², Brno - Komárov
2 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Pronájem garážového stání 14 m², Brno - Komárov
2 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Prodej garáže 18 m², Brno
490 000 Kč
(27 222 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
1
2
3
4
5