Zpět na domovskou stránku

    Nemovitosti realitní kanceláře PATREAL s.r.o.

    PATREAL s.r.o.
    PATREAL s.r.o.
    +420 608 764 164
    patreal@patreal.cz
     
    Riegrova 1378/1

Řadit podle:
    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha - Jinonice

    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha - Jinonice

    4 600 000 Kč (200 000 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 23 m²
    Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 123 m²
    Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 67 m²
    Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 68 m²
    Prodej rodinného domu 135 m², Suchý

    Prodej rodinného domu 135 m², Suchý

    3 700 000 Kč (27 407 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 135 m²
    Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno

    Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno

    8 796 000 Kč (61 510 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 143 m²
    Prodej chaty 52 m², Rozdrojovice

    Prodej chaty 52 m², Rozdrojovice

    650 000 Kč (12 500 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 52 m²
    Prodej garáže 13 m², Brno

    Prodej garáže 13 m², Brno

    rezervováno
    • Typ garáže
    • Plocha 13 m²
    Prodej bytu 2+kk 79 m², Brno - Židenice

    Prodej bytu 2+kk 79 m², Brno - Židenice

    9 200 000 Kč (116 456 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 79 m²
    Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

    Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno

    8 094 000 Kč (110 877 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 73 m²

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5