Olomouc
    +420 770 778 773
    reality@bez-starosti.cz
     
    Dolany 304

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 934 m², Luká - Ješov

    Prodej stavebního pozemku 934 m², Luká - Ješov

    1 230 000 Kč (1 317 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 934 m²
    Prodej obchodního prostoru 200 m², Mohelnice

    Prodej obchodního prostoru 200 m², Mohelnice

    7 490 000 Kč (37 450 Kč za m²)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 200 m²
    Prodej činžovního domu 315 m², Uhelná - Horní Fořt

    Prodej činžovního domu 315 m², Uhelná - Horní Fořt

    12 800 000 Kč (40 635 Kč za m²)
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 315 m²
    Prodej rodinného domu 158 m², Bohdíkov

    Prodej rodinného domu 158 m², Bohdíkov

    1 950 000 Kč (12 342 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 158 m²
    Prodej bytu 3+1 95 m², Jeseník

    Prodej bytu 3+1 95 m², Jeseník

    4 300 000 Kč (45 263 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 95 m²

    • 1
    • 2