Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Nyxus reality s.r.o.
Nyxus reality s.r.o.
+420 725 433 555
martin@nyxusreality.cz
U hranic 3221/18
Praha 10 - Strašnice
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+1
Od nejdražšího
Pronájem rodinného domu 169 m², Přezletice
55 000 Kč za měsíc
(3 905 Kč za m²/rok)
Typ
rodinné domy
Plocha
169 m²
Prodej rodinného domu 169 m², Přezletice
21 990 000 Kč
(130 118 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
169 m²
Prodej bytu 3+1 53 m², Praha 9
8 190 000 Kč
(154 528 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
53 m²
Pronájem bytu 3+kk 64 m², Praha 5
29 000 Kč za měsíc
(5 438 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha 5
16 490 000 Kč
(158 558 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
104 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Neuměřice
7 990 000 Kč
(53 267 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha 8
10 990 000 Kč
(189 483 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+1 51 m², Praha 10
8 500 000 Kč
(166 667 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
51 m²
Pronájem bytu 3+kk 71 m², Praha 10
29 000 Kč za měsíc
(4 901 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Pronájem bytu 2+kk 49 m², Praha 10
26 000 Kč za měsíc
(6 367 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
1
2
3
4
5