Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
+420 736 222 225
info@personalreality.cz
Hlavní třída 650/36a
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 68 m², Mariánské Lázně - Úšovice
4 190 000 Kč
(61 618 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 4+1 152 m², Mariánské Lázně
8 300 000 Kč
(54 605 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
152 m²
Pronájem bytu 2+1 56 m², Mariánské Lázně
13 000 Kč za měsíc
(2 786 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+1 62 m², Karlovy Vary - Rybáře
3 399 999 Kč
(54 839 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+1 70 m², Mariánské Lázně
3 970 000 Kč
(56 714 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Mariánské Lázně
1 790 000 Kč
(45 897 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Pronájem bytu 3+kk 86 m², Mariánské Lázně
21 000 Kč za měsíc
(2 930 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
86 m²
Pronájem bytu 3+1 71 m², Lázně Kynžvart
rezervováno
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Pronájem louky 300 m², Planá - Vysoké Sedliště
info v RK
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
300 m²
Pronájem bytu 1+1 38 m², Habartov
6 500 Kč za měsíc
(2 053 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
38 m²
1
2