Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře M&M reality
M&M reality
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
Krakovská 583/9
Praha 1 - Nové Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 44 m², Ostrava-Jih
3 900 000 Kč
(88 636 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
44 m²
Pronájem bytu 2+1 65 m², Karviná
15 900 Kč za měsíc
(2 935 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
65 m²
Prodej obchodního prostoru 92 m², Staříč
5 290 000 Kč
(57 500 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
92 m²
Prodej rodinného domu 139 m², Trutnov
10 340 000 Kč
(74 388 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
139 m²
Prodej rodinného domu 277 m², České Budějovice
10 870 000 Kč
(39 242 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
277 m²
Prodej chaty 55 m², Brtnice
2 500 000 Kč
(45 455 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
55 m²
Prodej rodinného domu 140 m², Jáchymov
2 300 000 Kč
(16 429 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Vrané nad Vltavou
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Pronájem bytu 2+kk 46 m², Březnice
13 700 Kč za měsíc
(3 574 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej specifického pozemku 264 m², Moldava
300 300 Kč
(1 138 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
264 m²
3
4
5
6
7