Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře M&M reality
M&M reality
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
Krakovská 583/9
Praha 1 - Nové Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej garáže 18 m², Prostějov
660 500 Kč
(36 694 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
Prodej vinného sklepa 200 m², Velké Bílovice
1 990 000 Kč
(9 950 Kč za m²)
Typ
vinný sklep
Plocha
200 m²
Prodej zahrady 337 m², Zlín
info v RK
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
337 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m², Ostrov
5 135 000 Kč
(74 420 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
69 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m², Dětřichov
548 400 Kč
(572 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
959 m²
Prodej rodinného domu 73 m², Panenské Břežany
9 850 000 Kč
(134 932 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
73 m²
Prodej bytu 1+1 40 m², Teplá
1 672 600 Kč
(41 815 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
40 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Most
2 990 000 Kč
(42 113 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Prodej rodinného domu 92 m², Ostrava - Vítkovice
5 999 000 Kč
(65 207 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
92 m²
Prodej bytu 3+1 68 m², Ostrava-Jih
4 400 000 Kč
(64 706 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
68 m²
2
3
4
5
6