Lukáš Jirka
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 40 m², Liberk
1 990 000 Kč
(49 750 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
40 m²
Prodej bytu 3+1 66 m², Rokytnice v Orlických horách
3 490 000 Kč
(52 879 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
66 m²
Prodej chaty 120 m², Potštejn
5 885 000 Kč
(49 042 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
120 m²
Prodej rodinného domu 386 m², Rokytnice v Orlických horách
5 499 000 Kč
(14 246 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
386 m²
Prodej stavebního pozemku 1 956 m², Nové Město nad Metují
3 999 999 Kč
(2 045 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 956 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m², Rokytnice v Orlických horách
2 620 000 Kč
(67 179 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Prodej stavebního pozemku 1 517 m², Orlické Záhoří
5 699 999 Kč
(3 757 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 517 m²
Prodej kanceláře 154 m², Častolovice
3 650 000 Kč
(23 701 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
154 m²
Prodej výrobního prostoru 154 m², Častolovice
3 650 000 Kč
(23 701 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
154 m²
Pronájem garáže 22 m², Náchod
3 000 Kč za měsíc
(1 636 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
22 m²
3
4
5
6
7