Kladno
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Vašatova 3217
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 56 m², Praha - Žižkov
24 000 Kč za měsíc
(5 143 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej rodinného domu 140 m², Chyňava
8 250 000 Kč
(58 929 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
Prodej rodinného domu 96 m², Brandýsek
8 950 000 Kč
(93 229 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
96 m²
Prodej rodinného domu 1 400 m², Šlapanice
rezervováno
Typ
rodinné domy
Plocha
1 400 m²
Prodej rodinného domu 275 m², Buštěhrad
19 900 000 Kč
(72 364 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
275 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Velvary
9 600 000 Kč
(103 226 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 2+1 53 m², Kladno - Kročehlavy
5 285 000 Kč
(99 717 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
53 m²
Prodej stavebního pozemku 550 m², Kladno
6 600 000 Kč
(12 000 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
550 m²
Prodej bytu 2+1 59 m², Kladno
rezervováno
Typ
byty 2+1
Plocha
59 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m², Kladno
8 041 000 Kč
(11 000 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
731 m²
3
4
5
6
7