Kladno
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Vašatova 3217
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 62 m², Kladno
5 690 000 Kč
(91 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Kladno
5 290 000 Kč
(101 731 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej stavebního pozemku 2 230 m², Trmice
1 500 000 Kč
(673 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 230 m²
Prodej stavebního pozemku 2 230 m², Trmice
1 500 000 Kč
(673 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 230 m²
Prodej rodinného domu 129 m², Tuchlovice
rezervováno
Typ
rodinné domy
Plocha
129 m²
Pronájem bytu 4+kk 71 m², Kladno - Kročehlavy
rezervováno
Typ
byty 4+kk
Plocha
71 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Kladno - Švermov
6 990 000 Kč
(46 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 216 m², Hostouň
10 900 000 Kč
(50 463 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
216 m²
Pronájem výrobního prostoru 291 m², Kladno - Kročehlavy
200 Kč za m²/měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
291 m²
Pronájem kanceláře 20 m², Kladno - Kročehlavy
200 Kč za m²/měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
20 m²
1
2
3
4
5