Kladno
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Vašatova 3217
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 89 m², Horoměřice
12 990 000 Kč
(145 955 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
89 m²
Prodej bytu 2+1 61 m², Kladno - Kročehlavy
5 980 000 Kč
(98 033 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
61 m²
Prodej bytu 3+1 54 m², Kladno - Kročehlavy
6 490 000 Kč
(120 185 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
54 m²
Prodej rodinného domu 134 m², Kladno - Kročehlavy
7 990 000 Kč
(59 627 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
134 m²
Pronájem bytu 2+1 53 m², Kladno - Kročehlavy
20 000 Kč za měsíc
(4 528 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
53 m²
Pronájem výrobního prostoru 2 462 m², Vroutek
75 000 Kč za měsíc
(366 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
2 462 m²
Pronájem výrobního prostoru 895 m², Vroutek
50 000 Kč za měsíc
(670 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
895 m²
Prodej činžovního domu 885 m², Děčín IV-Podmokly
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
885 m²
Pronájem bytu 4+1 121 m², Praha - Nové Město
50 000 Kč za měsíc
(4 959 Kč za m²/rok)
Typ
byty 4+1
Plocha
121 m²
Prodej bytu 2+1 62 m², Kladno
5 690 000 Kč
(91 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
1
2
3
4
5