Kladno
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Vašatova 3217
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+1 61 m², Kladno - Kročehlavy
rezervováno
Typ
byty 2+1
Plocha
61 m²
Pronájem bytu 2+1 59 m², Kladno
rezervováno
Typ
byty 2+1
Plocha
59 m²
Pronájem bytu 2+kk 50 m², Kladno
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej rodinného domu 209 m², Kladno - Kročehlavy
16 500 000 Kč
(78 947 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
209 m²
Prodej garáže 19 m², Beroun
690 000 Kč
(36 316 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Vršovice
12 600 000 Kč
(163 636 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
77 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Velvary
9 550 000 Kč
(102 688 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej chalupy 179 m², Čistá - Lhota
1 700 000 Kč
(9 497 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
179 m²
Prodej rodinného domu 89 m², Horoměřice
12 990 000 Kč
(145 955 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
89 m²
Prodej bytu 2+1 61 m², Kladno - Kročehlavy
5 980 000 Kč
(98 033 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
61 m²
1
2
3
4
5