Kladno
    +420 736 222 225
    info@personalreality.cz
     
    Ivana Olbrachta 2614

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 90 m², Klobuky - Kobylníky

    Prodej rodinného domu 90 m², Klobuky - Kobylníky

    9 100 000 Kč (101 111 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 90 m²
    Prodej chaty 90 m², Družec

    Prodej chaty 90 m², Družec

    2 190 000 Kč (24 333 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 90 m²
    Prodej rodinného domu 183 m², Hradečno - Nová Ves

    Prodej rodinného domu 183 m², Hradečno - Nová Ves

    8 500 000 Kč (46 448 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 183 m²
    Prodej rodinného domu 90 m², Malíkovice - Hvězda

    Prodej rodinného domu 90 m², Malíkovice - Hvězda

    2 700 000 Kč (30 000 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 90 m²
    Prodej stavebního pozemku 895 m², Milostín - Povlčín

    Prodej stavebního pozemku 895 m², Milostín - Povlčín

    3 500 000 Kč (3 911 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 895 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Zlonice

    Prodej rodinného domu 150 m², Zlonice

    6 500 000 Kč (43 333 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej bytu 3+1 71 m², Jarpice

    Prodej bytu 3+1 71 m², Jarpice

    3 950 000 Kč (55 634 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 71 m²
    Pronájem kanceláře 40 m², Kladno

    Pronájem kanceláře 40 m², Kladno

    7 500 Kč za měsíc (2 250 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 40 m²
    Prodej stavebního pozemku 800 m², Slaný - Kvíc

    Prodej stavebního pozemku 800 m², Slaný - Kvíc

    4 200 000 Kč (5 250 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 800 m²
    Pronájem kanceláře 16 m², Kladno

    Pronájem kanceláře 16 m², Kladno

    6 000 Kč za měsíc (4 500 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 16 m²