Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Jaroslav Vojta
Jaroslav Vojta
+420 728 353 070
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 54 m², Olomouc - Hodolany
19 800 Kč za měsíc
(4 400 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej výrobního prostoru 1 544 m², Tršice
15 700 000 Kč
(10 168 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 544 m²
Pronájem kanceláře 155 m², Olomouc
49 000 Kč za měsíc
(3 794 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
155 m²
Prodej stavebního pozemku 1 824 m², Bílá Lhota - Řimice
1 690 000 Kč
(927 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 824 m²
Prodej stavebního pozemku 1 071 m², Dub nad Moravou
3 150 000 Kč
(2 941 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 071 m²
Prodej stavebního pozemku 13 897 m², Budětsko
5 490 000 Kč
(395 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
13 897 m²
Prodej rodinného domu 76 m², Valšov
1 900 000 Kč
(25 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
76 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Olomouc
6 150 000 Kč
(111 818 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Grygov
14 200 000 Kč
(71 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Prodej bytu 2+1 58 m², Olomouc
5 190 000 Kč
(89 483 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
58 m²
1
2
3
4
5