Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Home 4 People
Home 4 People
info@home4people.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
Kancelář
Home 4 People
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 96 m², Opatovice
7 100 000 Kč
(73 958 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
96 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno
7 900 000 Kč
(136 207 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Pronájem bytu 2+1 62 m², Praha 1
dohodou
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Praha 12
16 900 Kč za měsíc
(5 200 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Pronájem bytu 2+1 40 m², Strakonice
10 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
40 m²
Pronájem bytu 2+kk 45 m², Praha 10
20 000 Kč za měsíc
(5 333 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Pronájem bytu 2+kk 45 m², Český Brod
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 3+1 72 m², Dobříš
5 250 000 Kč
(72 917 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
72 m²
Pronájem bytu 2+1 78 m², Brno
20 400 Kč za měsíc
(3 138 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
78 m²
Prodej rodinného domu 166 m², Rostoklaty
16 880 000 Kč
(101 687 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
166 m²
1
2
3
4
5