Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Frami real
Frami real
jiskra@framireal.cz
U pošty 402/14
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 635 m², Strachotice
2 490 000 Kč
(3 921 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
635 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Bohunice
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej zahrady 441 m², Brno - Obřany
981 000 Kč
(2 224 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
441 m²
Prodej zahrady 444 m², Brno - Obřany
986 000 Kč
(2 221 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
444 m²
Pronájem bytu 2+1 70 m², Brno-město
26 000 Kč za měsíc
(4 457 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Brno - Židenice
6 290 000 Kč
(131 042 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Pronájem bytu 2+kk 47 m², Brno - Staré Brno
19 900 Kč za měsíc
(5 081 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Pronájem bytu 1+kk 23 m², Brno - Řečkovice
14 000 Kč za měsíc
(7 304 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
23 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m², Opatovice
3 990 000 Kč
(7 980 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m², Opatovice
3 990 000 Kč
(7 980 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
500 m²
1
2
3
4
5