Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Frami real
Frami real
jiskra@framireal.cz
U pošty 402/14
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Brno - Komárov
21 400 Kč za měsíc
(6 585 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 3+kk 111 m², Brno - Veveří
18 900 000 Kč
(170 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
111 m²
Prodej chaty 20 m², Brno - Brněnské Ivanovice
1 399 000 Kč
(69 950 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
20 m²
Prodej rodinného domu 109 m², Kaly
3 550 000 Kč
(32 569 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
109 m²
Prodej zahrady 1 403 m², Brno - Brněnské Ivanovice
1 399 000 Kč
(997 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
1 403 m²
Prodej sadu / vinice 39 298 m², Znojmo
600 Kč za m²
Typ
sady a vinice
Plocha
39 298 m²
Prodej bytu 2+1 70 m², Brno - Staré Brno
8 399 000 Kč
(119 986 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Brno - Staré Brno
8 399 000 Kč
(119 986 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Pronájem bytu 1+kk 30 m², Brno - Královo Pole
12 500 Kč za měsíc
(5 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 3+1 113 m², Brno - Královo Pole
29 000 Kč za měsíc
(3 080 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
113 m²
1
2
3
4
5