Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Frami real
Frami real
jiskra@framireal.cz
U pošty 402/14
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 109 m², Kaly
3 550 000 Kč
(32 569 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
109 m²
Prodej rodinného domu 133 m², Olšany
6 299 000 Kč
(47 361 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
133 m²
Pronájem bytu 2+kk 65 m², Brno - Zábrdovice
22 000 Kč za měsíc
(4 062 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej rodinného domu 155 m², Strachotice
2 490 000 Kč
(16 065 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
155 m²
Pronájem bytu 1+kk 36 m², Brno - Starý Lískovec
14 900 Kč za měsíc
(4 967 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno - Žebětín
6 890 000 Kč
(123 036 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m², Strachotice
2 490 000 Kč
(3 921 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
635 m²
Prodej bytu 3+kk 111 m², Brno - Veveří
18 900 000 Kč
(170 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
111 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Bohunice
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej zahrady 441 m², Brno - Obřany
981 000 Kč
(2 224 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
441 m²
1
2
3
4
5