Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře EXPLICIT REALITY Zlín
EXPLICIT REALITY Zlín
+420 773 022 220
info@explicitreality.cz
Dlouhá 4217
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 127 m², Zahnašovice
2 349 000 Kč
(18 496 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
127 m²
Prodej výrobního prostoru 127 m², Zahnašovice
2 349 000 Kč
(18 496 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
127 m²
Prodej stavebního pozemku 7 772 m², Slušovice
1 350 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
7 772 m²
Prodej stavebního pozemku 8 000 m², Bansko, Bulharsko
75 EUR za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
8 000 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Zlín
7 350 392 Kč
(126 731 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej stavebního pozemku 1 075 m², Fryšták - Vítová
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 075 m²
Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Lubná
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 008 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m², Kroměříž
6 364 326 Kč
(82 654 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
77 m²
Prodej bytu 2+kk 79 m², Kroměříž
6 874 449 Kč
(87 018 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
79 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m², Kroměříž
6 898 123 Kč
(74 980 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
92 m²
2
3
4
5
6