Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Esty Development Services Praha
Esty Development Services Praha
+420 777 114 302
nesladek@estyholding.cz
Boudníkova 2538/13
Praha 8 - Libeň
Od nejdražšího
Prodej specifické nemovitosti 14 m², Praha - Satalice
330 000 Kč
(23 571 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
14 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha
5 793 028 Kč
(175 546 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha
5 467 589 Kč
(170 862 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Praha - Bohnice
9 221 623 Kč
(124 617 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m², Praha - Bohnice
8 731 670 Kč
(116 422 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Praha - Bohnice
10 560 885 Kč
(130 381 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Praha - Bohnice
8 926 037 Kč
(146 328 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Developerský projekt, Praha
od 330 000 Kč
(od 23 571 Kč za m²)
Prodej bytu 2+kk 76 m², Praha
10 250 000 Kč
(134 868 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
76 m²
Developerský projekt, Horní Planá
info v RK
1
2
3