Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
info@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 170 m², Karlovy Vary
14 990 000 Kč
(88 176 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
170 m²
Prodej vily 266 m², Pyšely
dohodou
Typ
vila
Plocha
266 m²
Pronájem bytu 1+kk 58 m², Karlovy Vary
8 000 Kč za měsíc
(1 655 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
58 m²
Prodej rodinného domu 136 m², Pavlovice
10 700 000 Kč
(78 676 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
136 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Praha 8
7 190 000 Kč
(159 778 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 13
6 800 000 Kč
(147 826 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha-Řeporyje
12 199 000 Kč
(167 110 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Mariánské Lázně
4 490 000 Kč
(41 193 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Pronájem bytu 2+kk 77 m², České Budějovice
18 500 Kč za měsíc
(2 883 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
77 m²
Pronájem bytu 3+1 78 m², Český Krumlov
16 000 Kč za měsíc
(2 462 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
78 m²
4
5
6
7
8