Zpět na domovskou stránku

    Nemovitosti realitní kanceláře CoreStone a.s.

    CoreStone a.s.
    CoreStone a.s.
    +420 735 153 579
    prodej@corestone.cz
     
    V parku 2294/4
    Praha 4 - Chodov

Řadit podle:
    Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky

    Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky

    info v RK
    • Typ ubytování
    • Plocha 3 200 m²
    Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Troja

    Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Troja

    16 990 000 Kč (197 558 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 86 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 211 m², Zdiby

    Prodej stavebního pozemku 1 211 m², Zdiby

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 211 m²
    Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Vinohrady

    Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Vinohrady

    27 500 000 Kč (323 529 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 85 m²
    Prodej rodinného domu 188 m², Chyňava - Podkozí

    Prodej rodinného domu 188 m², Chyňava - Podkozí

    rezervováno
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 188 m²
    Prodej rodinného domu 392 m², Praha - Kbely

    Prodej rodinného domu 392 m², Praha - Kbely

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 392 m²
    Prodej kanceláře 392 m², Praha - Kbely

    Prodej kanceláře 392 m², Praha - Kbely

    info v RK
    • Typ kanceláře
    • Plocha 392 m²
    Prodej rodinného domu 420 m², Praha - Kunratice

    Prodej rodinného domu 420 m², Praha - Kunratice

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 420 m²
    Prodej ordinace 59 m², Praha - Vinohrady

    Prodej ordinace 59 m², Praha - Vinohrady

    8 900 000 Kč (150 847 Kč za m²)
    • Typ ordinace
    • Plocha 59 m²
    Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady

    Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady

    8 900 000 Kč (150 847 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 59 m²

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5