Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CENTRAL GROUP a.s.
CENTRAL GROUP a.s.
+420 777 463 383
eiglova@central-group.cz
Na strži 1702/65
Praha 4 - Nusle
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 36 m², Praha - Třebonice
5 000 Kč za měsíc
(1 667 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
36 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Žižkov
4 826 Kč za měsíc
(2 316 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 17 m², Praha - Žižkov
3 570 Kč za měsíc
(2 520 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Modřany
6 625 Kč za měsíc
(3 180 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem specifického pozemku 1 408 m², Praha - Žižkov
84 480 Kč za měsíc
(720 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
1 408 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 257 574 Kč
(208 586 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej obchodního prostoru 1 069 m², Praha - Vysočany
79 809 Kč za m²
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 069 m²
Pronájem kanceláře 31 m², Praha - Žižkov
5 890 Kč za měsíc
(2 280 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
31 m²
Prodej restaurace 265 m², Praha - Háje
67 000 Kč za m²
Typ
restaurace
Plocha
265 m²
Prodej obchodního prostoru 173 m², Praha - Vysočany
85 000 Kč za m²
Typ
obchodní prostory
Plocha
173 m²
6
7
8
9
10