Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CENTRAL GROUP a.s.
CENTRAL GROUP a.s.
+420 777 463 383
eiglova@central-group.cz
Na strži 1702/65
Praha 4 - Nusle
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 70 m², Praha - Hloubětín
11 532 363 Kč
(164 748 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Praha - Dolní Počernice
11 523 067 Kč
(162 297 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Háje
12 428 394 Kč
(214 283 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Praha - Žižkov
13 877 360 Kč
(195 456 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 027 361 Kč
(200 912 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 565 954 Kč
(168 665 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m², Praha - Žižkov
14 335 955 Kč
(174 829 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
82 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Žižkov
6 230 689 Kč
(207 690 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem kanceláře 73 m², Praha - Hloubětín
12 478 Kč za měsíc
(2 051 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Pronájem kanceláře 21 m², Praha - Krč
3 570 Kč za měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
21 m²
3
4
5
6
7