Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CENTRAL GROUP a.s.
CENTRAL GROUP a.s.
+420 777 463 383
eiglova@central-group.cz
Na strži 1702/65
Praha 4 - Nusle
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 99 m², Praha - Střížkov
17 539 663 Kč
(177 168 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
99 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje
20 541 734 Kč
(188 456 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Pitkovice
11 313 453 Kč
(133 099 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov
6 119 145 Kč
(197 392 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
31 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Pitkovice
7 802 278 Kč
(134 522 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
8 727 611 Kč
(167 839 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m², Praha - Hloubětín
18 173 392 Kč
(168 272 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
108 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Dolní Počernice
6 013 302 Kč
(182 221 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m², Praha - Háje
14 460 920 Kč
(209 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
69 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Žižkov
23 063 197 Kč
(219 650 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
1
2
3
4
5