Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CENTRAL GROUP a.s.
CENTRAL GROUP a.s.
+420 777 463 383
eiglova@central-group.cz
Na strži 1702/65
Praha 4 - Nusle
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice
12 768 040 Kč
(148 466 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
86 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m², Praha - Pitkovice
11 413 521 Kč
(128 242 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
89 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha - Pitkovice
15 129 568 Kč
(145 477 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
104 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje
6 905 427 Kč
(203 101 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Střížkov
9 216 670 Kč
(164 583 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
8 413 373 Kč
(191 213 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
7 047 958 Kč
(201 370 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle
15 067 386 Kč
(193 172 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
12 630 757 Kč
(164 036 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
77 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
14 995 515 Kč
(142 814 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
1
2
3
4
5