Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CENTRAL GROUP a.s.
CENTRAL GROUP a.s.
+420 777 463 383
eiglova@central-group.cz
Na strži 1702/65
Praha 4 - Nusle
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
8 130 426 Kč
(156 354 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m², Praha - Pitkovice
17 301 337 Kč
(154 476 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Dolní Počernice
8 194 872 Kč
(151 757 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Pitkovice
8 666 784 Kč
(152 049 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Pitkovice
8 748 788 Kč
(156 228 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Praha - Střížkov
13 554 344 Kč
(178 347 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Pitkovice
8 567 588 Kč
(150 309 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m², Praha - Dolní Počernice
14 718 775 Kč
(158 266 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
93 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 858 854 Kč
(177 541 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice
12 768 040 Kč
(148 466 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
86 m²
1
2
3
4
5