Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CANABA Reality
CANABA Reality
+420 844 020 202
canaba@canaba.cz
Štětkova 1001/5
Praha 4 - Nusle
Byty
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 138 m², Písková Lhota
11 899 000 Kč
(86 225 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
138 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Nehvizdy
11 999 000 Kč
(111 102 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Nehvizdy
11 999 000 Kč
(111 102 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej rodinného domu 127 m², Nehvizdy
14 499 000 Kč
(114 165 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
127 m²
Prodej rodinného domu 96 m², Nehvizdy
11 799 000 Kč
(122 906 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
96 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Nehvizdy
11 999 000 Kč
(111 102 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej rodinného domu 132 m², Nehvizdy
14 499 000 Kč
(109 841 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
132 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Nehvizdy
11 999 000 Kč
(111 102 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej rodinného domu 138 m², Poděbrady
10 899 000 Kč
(78 978 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
138 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m², Nehvizdy
9 149 000 Kč
(134 544 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
68 m²
3
4
5
6
7