Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře BUBEN HOMES s.r.o.
BUBEN HOMES s.r.o.
+420 737 157 499
Byty
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 435 m², Lestkov - Domaslav
590 000 Kč
(1 356 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
435 m²
Prodej stavebního pozemku 2 218 m², Lestkov
2 390 000 Kč
(1 078 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 218 m²
Prodej rodinného domu 170 m², Tachov
5 990 000 Kč
(35 235 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
170 m²
Prodej rodinného domu 106 m², Tachov
4 999 000 Kč
(47 160 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
106 m²
Prodej rodinného domu 416 m², Tachov
6 499 000 Kč
(15 623 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
416 m²
Prodej činžovního domu 220 m², Tachov
10 990 000 Kč
(49 955 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
220 m²
Prodej rodinného domu 220 m², Tachov
10 990 000 Kč
(49 955 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
220 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m², Lestkov - Vysoké Jamné
1 190 000 Kč
(1 204 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
988 m²
Pronájem bytu 2+1 50 m², Tachov
14 000 Kč za měsíc
(3 360 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m², Tachov
3 190 000 Kč
(63 800 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
1
2
3
4
5