Aleš Flígr
+420 608 995 000
alesfligr@transparentreality.cz
Transparent reality
+420 608 995 000
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej vily 480 m², Pula, Chorvatsko
2 200 000 EUR
(4 583 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
480 m²
Prodej vily 208 m², Krnica, Chorvatsko
1 460 000 EUR
(7 019 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
208 m²
Prodej atypického bytu 141 m², Praha - Smíchov
14 999 000 Kč
(106 376 Kč za m²)
Typ
atypické byty
Plocha
141 m²
Prodej obchodního prostoru 141 m², Praha - Smíchov
14 999 000 Kč
(106 376 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
141 m²
Prodej vily 350 m², Motovun, Chorvatsko
1 950 000 EUR
(5 571 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
350 m²
Prodej vily 530 m², Supetar, Chorvatsko
info v RK
Typ
vila
Plocha
530 m²
Prodej vily 189 m², Pag, Chorvatsko
1 450 000 EUR
(7 672 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
189 m²
Prodej vily 350 m², Pula, Chorvatsko
1 850 000 EUR
(5 286 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
350 m²
Prodej vily 300 m², Radetići, Chorvatsko
1 200 000 EUR
(4 000 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
300 m²
Prodej vily 400 m², Opatija, Chorvatsko
1 800 000 EUR
(4 500 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
400 m²
3
4
5
6
7