Bc. Kateřina Diasová
+420 777 461 912
diasova@bravis.cz
BRAVIS REALITY s.r.o.
+420 773 400 444
1+kk
1+1
2+kk
3+kk
4+1
Makléř
Bc. Kateřina Diasová (BRAVIS REALITY s.r.o.)
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 61 m², Brno - Líšeň
20 990 Kč za měsíc
(4 129 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 4+1 80 m², Brno - Nový Lískovec
8 250 000 Kč
(103 125 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
80 m²
Pronájem bytu 1+1 30 m², Brno - Staré Brno
17 500 Kč za měsíc
(7 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 1+kk 27 m², Brno - Staré Brno
15 000 Kč za měsíc
(6 667 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m², Tvarožná
4 990 000 Kč
(6 005 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
831 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
5 844 825 Kč
(114 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
7 638 950 Kč
(101 853 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Blansko
7 638 950 Kč
(99 207 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
77 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
5 514 075 Kč
(106 040 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Blansko
3 590 000 Kč
(105 588 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
1
2
3