Mgr. et Mgr. Eva Man
+420 724 912 912
eman@bravis.cz
BRAVIS REALITY s.r.o.
+420 773 400 444
3+1
4+kk
Makléř
Mgr. et Mgr. Eva Man (BRAVIS REALITY s.r.o.)
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 103 m², Brno - Horní Heršpice
16 800 000 Kč
(163 107 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
103 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
6 190 000 Kč
(167 297 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej vily 273 m², Tišnov
info v RK
Typ
vila
Plocha
273 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice
7 590 000 Kč
(130 862 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+1 85 m², Brno - Černovice
10 950 000 Kč
(128 824 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
85 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
8 730 000 Kč
(158 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
6 990 000 Kč
(174 750 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
6 240 000 Kč
(127 347 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
11 900 000 Kč
(156 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
1
2
3
4